Про затвердження прейскуранта цін на платні медичні послуги для Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1» Краматорської міської ради

Оновлено: 25 Листопада 2020, 16:04

1. Виконавчий орган міської ради, що проводить публічні громадські обговорення у формі електронних консультацій:

Відділ охорони здоров’я Краматорської ради.

2. Питання або назва проєкту акту, винесеного на обговорення:

Проєкт рішення: «Про затвердження прейскуранта цін на платні медичні послуги для Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1»  Краматорської міської ради».

3. Варіанти вирішення питання:

Комунальним некомерційним підприємством «Центр первинної медико-санітарної допомоги №1» Краматорської міської ради (надалі – КНП «ЦПМСД №1» КМР) прийнято рішення про впровадження на підприємстві платних медичних послуг.

До 01.10.2018 року комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1» Краматорської міської ради надавало первинну медичну  допомогу (надалі – ПМД) мешканцям міста за кошти місцевого бюджету.

У зв’язку з реалізацією стратегії реформування системи охорони здоров’я України та зміною механізму фінансування медичних закладів, КНП «ЦПМСД №1» КМР з 01.10.2018 року уклало договір про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій із Національною службою здоров’я України (надалі –НСЗУ) та з 01.10.2018 отримує кошти за надання медичної допомоги безпосередньо від НСЗУ.

Укладений з НСЗУ договір передбачає надання первинної медичної допомоги виключно у відповідності до наказу Міністерства охорони здоров’я України (МОЗ України) від 19.03.2018 № 504 «Порядок надання первинної медичної допомоги» (надалі – Порядок), в якому визначений гарантований НСЗУ пакет медичних послуг і наведений в додатках до Порядку конкретний перелік медичних послуг з надання первинної медичної допомоги та конкретний перелік лабораторних та інструментальних діагностичних досліджень, що здійснюються у межах медичних послуг з надання ПМД.

У зв’язку з тим, що до гарантованого НСЗУ пакету медичних послуг включено не всі медичні послуги та лабораторні і діагностичні дослідження, необхідні для діагностики захворювання та лікування пацієнтів, які б могло надавати підприємство, то виникають питання надання медичних послуг, які не фінансуються НСЗУ, утримання штатних одиниць підприємства, покращення матеріально-технічної бази підприємства та впровадження на підприємстві платних медичних послуг.

Таким чином, схвалення проєкту рішення «Про затвердження прейскуранта цін на платні медичні послуги для Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1» Краматорської міської ради» є варіантом вирішення проблеми фінансування підприємства за надані медичні послуги, які не передбачені НСЗУ та місцевим бюджетом; утримання штату медичних працівників;  укладення договорів на медичне обслуговування із суб’єктами господарювання, страховими організаціями;  надання медичних послуг пацієнтам, які не уклали декларації з лікарями КНП «ЦПМСД №1» КМР, та  можливість надання поліпшеної медичної допомоги мешканцям міста в умовах економічної конкуренції.

4. Дія прийнятого рішення поширюватиметься на усіх мешканців, гостей міста Краматорськ та мешканців навколишніх міст, сіл та районів.

5. Наслідком схвалення проєкту рішення «Про затвердження прейскуранта цін на платні медичні послуги для комунального некомерційного підприємства «Центр первинної

медико-санітарної допомоги № 1» Краматорської міської ради буде надаватись розширений спектр медичних послуг первинної медичної допомоги та сталий розвиток КНП «ЦПМСД №1» КМР.

6. Проведення публічних громадських обговорень у формі електронних консультацій розпочато з часу оприлюднення оголошення інформаційного повідомлення про публічні громадські обговорення у формі електронних консультацій.

Пропозиції та зауваження з приводу проєкту рішення “Про затвердження прейскуранта цін на платні медичні послуги для Комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1” Краматорської міської ради можуть надаватися в письмовій формі на електронну адресу zdrav@krm.gov.ua та усній формі за телефоном (0626) 44-12-69, 44-12-69, 41-82-15, протягом 15 календарних днів, починаючи з дати оприлюднення цього оголошення.

7. Громадське обговорення у формі електронних консультацій:

Пропозиції та зауваження учасників громадського обговорення подаються в письмовій формі на електронну адресу, зазначену в інформаційному повідомленні про проведення громадського обговорення у формі електронних консультацій.

Інститути громадянського суспільства, наукові та експертні організації, інші юридичні особи під час подання пропозицій і зауважень у письмовій формі зазначають своє найменування та місцезнаходження.

Письмові пропозиції та зауваження інститутів громадянського суспільства повинні бути підписані відповідною уповноваженою особою.

Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

8. Консультації з питання, що винесено на обговорення, надаються за телефоном: (0626)-44-12-69.

9. Відповідальна особа: начальник відділу охорони здоров’я Краматорської міської ради Мельник Валерія Павлівна.

10. Строки і спосіб результатів консультацій визначені діючим Порядком проведення консультацій з громадськістю в місті Краматорську, затвердженим рішенням міської ради від 23.11.2016 № 16/VII-486.


Для надання пропозицій заповніть,будь-ласка, веб-форму: