Про затвердження Міської цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання на 2021-2025 роки

Оновлено: 16 Березня 2021, 19:01

Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій з громадськістю

1.Виконавчий орган міської ради, що проводить електронні консультації з громадськістю:

Управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради

2. Питання або назва проекту акту, винесеного на обговорення:

Проект рішення Краматорської міської ради «Про затвердження Міської цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання на 2021-2025 роки».

3. Дія прийнятого рішення поширюватиметься на усіх мешканців територіальної громади м. Краматорська.

4. Наслідком прийняття рішення Краматорської міської ради «Про затвердження Міської цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання на 2021-2025 роки» стане:

  • формування у дітей та молоді високої патріотичної свідомості, національної гідності, культури соціальних і політичних стосунків;
  • формування духовних цінностей українського патріота: почуття патріотизму, національної свідомості, любові до українського народу, його історії, Української Держави, рідної землі, родини, гордості за минуле і сучасне на прикладах героїчної історії українського народу та кращих зразків культурної спадщини;
  • формування мовної культури, оволодіння та вживання української мови як духовного коду нації;
  • налагодження механізму скоординованої систематичної співпраці як відповідних структурних підрозділів, державних структур, так і, безумовно, інститутів громадянського суспільства та ініціативних груп;
  • сприяння зацікавленості молоді у службі у Збройних Силах України, готовності до захисту України та виконання громадянського і конституційного обов’язку із захисту національних інтересів, цілісності, незалежності України.

5. Проведення електронних консультацій з громадськістю починається з дати публікації цього оголошення на офіційному веб-сайті Краматорської міської ради (https://krm.gov.ua/). Строк подання пропозицій та зауважень: до 31.03.2021 року.

6.  Електронна скринька для подання пропозицій та зауважень у режимі електронного листування: yprgp@krm.gov.ua

7. Електронні консультації з громадськістю проводяться в наступному порядку:

Пропозиції та зауваження подаються в письмовій формі на  електронну адресу, зазначену в інформаційному повідомленні про проведення публічного громадського обговорення.

Інститути громадянського суспільства, наукові та експертні організації, інші юридичні особи під час подання пропозицій і зауважень у письмовій формі зазначають своє найменування та місцезнаходження.

Письмові пропозиції та зауваження інститутів громадянського суспільства повинні бути підписані відповідною уповноваженою особою.

Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

8. Контактна особа: інспектор з патріотичного виховання управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради – Токарева Аліна Олександрівна (тел. 5-95-58)

9. Строки та спосіб оприлюднення результатів консультацій визначені діючим Порядком проведення консультацій з громадскістю в місті Краматорську, затвердженим рішенням міської ради від 23.11.2016 №16/VII-486


Для надання пропозицій заповніть,будь-ласка, веб-форму: