Про затвердження міської Програми соціального захисту та підтримки внутрішньо переміщених осіб на 2021-2023 роки

Оновлено: 21 Січня 2021, 08:57

Управління праці та соціального захисту населення Краматорської міської ради повідомляє про проведення громадського обговорення проекту рішення Краматорської міської ради «Про затвердження міської Програми соціального захисту та підтримки внутрішньо переміщених осіб на 2021-2023 роки»

Дія прийняття рішення поширюється на внутрішньо переміщених осіб, оскільки виконання заходів міської програми надасть можливість здійснювати соціальну, медичну, психологічну підтримку внутрішньо переміщених осіб, сприяти вирішенню їх соціально-побутових проблем.

Ознайомитися з проектом рішення міської ради «Про затвердження міської Програми соціального захисту та підтримки внутрішньо переміщених осіб на 2021-2023 роки» можна на офіційному веб-сайті Краматорської міської ради.

Громадське обговорення проекту рішення Краматорської міської ради «Про затвердження міської Програми соціального захисту та підтримки внутрішньо переміщених осіб на 2021-2023 роки» буде проведено у формі електронних консультацій з громадськістю  

Електронна адреса, строк і форма подання пропозицій та зауважень:

utszn1426@krm.gov.ua

до 07.01.2021

Письмові пропозиції у довільній формі (з приміткою «До проекту Програми соціального захисту та підтримки внутрішньо переміщених осіб на 2021-2023 роки»»)

Консультації з питання, яке винесене на громадське обговорення надаються за адресою: управління праці та соціального захисту населення Краматорської міської ради,              м. Краматорськ, вул. Героїв Небесної Сотні, 23, каб. 110. Телефон гарячої лінії 0660677534.

Відповідальна особа – головний спеціаліст відділу по роботі з внутрішньо переміщеними особами управління праці та соціального захисту населення Краматорської міської ради Михайлишина Ольга Михайлівна.

Результати громадського обговорення будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Краматорської міської ради після 15 січня 2021.


Звіт про проведення громадського обговорення

1.Дата та місце проведення консультацій:

З 23.12.2020 по 07.01.2021 проводились електронні консультації з громадськістю по наданню пропозицій до проекту рішення Краматорської міської ради «Про затвердження міської Програми соціального захисту та підтримки внутрішньо переміщених осіб на 2021-2023 роки»

2.Виконавчий орган міської ради, що проводить електронні консультації з громадськістю:

управління праці та соціального захисту населення Краматорської міської ради

3.Зміст питання або назва проекту акту, винесеного на обговорення:

Проект рішення Краматорської міської ради «Про затвердження міської Програми соціального захисту та підтримки внутрішньо переміщених осіб на 2021-2023 роки»

4.Інформація про осіб, що взяли участь в обговоренні: інформація відсутня.

5.Інформація про пропозиції, що надійшли до виконавчого органу міської ради:

Під час проведення електронних громадських консультацій зауважень та пропозицій до проекту рішення Краматорської міської ради «Про затвердження міської Програми соціального захисту та підтримки внутрішньо переміщених осіб на 2021-2023 роки» не надійшло.

 6. Інформація про рішення, прийняті за результатами обговорення:

Проект рішення Краматорської міської ради «Про затвердження міської Програми соціального захисту та підтримки внутрішньо переміщених осіб на 2021-2023 роки» винести на розгляд постійної депутатської комісії з питань освіти та науки, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молодіжної політики, культури, фізкультури і спорту.