«Про внесення змін до рішення міської ради від 23.12.2020 № 2/VIII-95 «Про затвердження Програми розвитку та підтримки комунальних закладів охорони здоров’я вторинного рівня надання медичної допомоги у місті Краматорську на 2021-2022 роки»

Оновлено: 09 Серпня 2021, 12:33

1. Виконавчий орган міської ради, що проводить електронні консультації з громадськістю:

Відділ охорони здоров’я  Краматорської міської ради.

2. Питання або назва проекту акту, винесеного на обговорення:

Проект рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 23.12.2020 № 2/VIII-95 «Про затвердження Програми розвитку та підтримки комунальних закладів охорони здоров’я вторинного рівня надання медичної допомоги у місті Краматорську на 2021-2022 роки».

3. Варіанти вирішення питання:

На даний час, при укладанні договору з  Національною службою здоров’я України та отримання прямого фінансування за надані послуги з Державного бюджету, настає загроза збереження надання безкоштовної стоматологічної допомоги пільговим категоріям населення міста.

З метою організації виконання законів України: «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» від 22.10.1993 № 355 1-ХІІ (зі змінами), «Про донорство крові та її компонентів» від 23.06.1995 № 239/95-ВР (зі змінами), «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні» від 16.12.1993 № 3721-ХІІ (зі змінами), «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні» від 21.03.1991 № 875-XII (зі змінами), «Про охорону дитинства»від 26.04.2001 № 2402-III (зі змінами),  стоматологічні поліклініки міста повинні забезпечувати пільгові категорії населення на пільгових умовах, згідно чинного законодавства, послугами які не увійшли до пакетів медичних послуг Національної служби здоров’я України мешканцям міста Краматорська та прилеглих селищ, які відносяться до громади м. Краматорська.

Таким чином, визначення Краматорською міською радою щодо рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 23.12.2020 № 2/VIII-95 «Про затвердження Програми розвитку та підтримки комунальних закладів охорони здоров’я вторинного рівня надання медичної допомоги у місті Краматорську на 2021-2022 роки» є єдиним варіантом вирішення питання надання стоматологічної допомоги більшої кількості мешканців пільгової категорії населення, збереження і зміцнення їхнього здоров’я, а також з виниклою необхідністю  фінансової підтримки закладів вторинного рівня надання медичної допомоги та стабільного їх функціонування, як комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я міста і збереження їх інфраструктури.

4. Дія прийнятих змін до рішення поширюватиметься на мешканців міста, які відносяться до пільгових категорій населення і мають право на отримання безкоштовної стоматологічної допомоги.

5. Наслідком введення в життя рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 23.12.2020 № 2/VIII-95 «Про затвердження Програми розвитку та підтримки комунальних закладів охорони здоров’я вторинного рівня надання медичної допомоги у місті Краматорську на 2021-2022 роки» стане збереження і зміцнення здоров’я людей у місті, раннього виявлення захворювань та їх ефективного лікування, а також з виниклою необхідністю  фінансової підтримки закладів вторинного рівня надання медичної допомоги та стабільного їх функціонування, як комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я міста і збереження їх інфраструктури.

6. Проведення електронних консультацій з громадськістю починається з дати публікації цього оголошення на офіційному веб-сайті Краматорської міської ради (www.krm.gov.ua).

Пропозиції та зауваження до проекту рішення “Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення з питань добровільного об’єднання територіальних громад, добровільного приєднання до об’єднаних територіальних громад” можуть надаватися в письмовій формі на електронну адресу zdrav@krm.gov.ua, протягом 15 календарних днів, починаючи з дати оприлюднення цього оголошення.

7.  Електронні консультації з громадськістю проводяться в наступному порядку:

Пропозиції та зауваження учасників електронних консультацій з громадськістю  подаються в письмовій формі на електронну адресу, зазначену в інформаційному повідомленні про проведення електронних консультацій  з  громадськістю.

Інститути громадянського суспільства, наукові та експертні організації, інші  юридичні особи  під  час подання пропозицій і зауважень  у  письмовій  формі  зазначають  своє  найменування  та місцезнаходження.

Письмові пропозиції та зауваження інститутів громадянського суспільства повинні бути підписані відповідною уповноваженою особою.
Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

8. Консультації з питання, що винесено на обговорення, надаються за телефоном:
44-12-69.

9. Відповідальна особа: начальник відділу охорони здоров’я Краматорської міської ради Петриченко Андрій Володимирович.

10. Строки і спосіб оприлюднення результатів консультацій визначені діючим Порядком проведення консультацій з громадськістю в місті Краматорську, затвердженим рішенням міської ради від 23.11.2016 № 16/VII-486.

Відділ охорони здоров’я 


ЗВІТ

про результати проведення електронних консультацій з громадськістю щодо обговорення проєкту рішення міської ради«Про внесення змін до рішення міської ради від 23.12.2020 № 2/VIII-95 «Про затвердження Програми розвитку та підтримки комунальних закладів охорони здоров’я вторинного рівня надання медичної допомоги у місті Краматорську на 2021-2022 роки»

Відділом охорони здоров’я Краматорської міської ради 14.07.2021 розпочато електронні консультації з громадськістю щодо обговорення проєкту рішення міської ради «внесення змін до рішення міської ради від 23.12.2020 № 2/VIII-95 «Про затвердження Програми розвитку та підтримки комунальних закладів охорони здоров’я вторинного рівня надання медичної допомоги у місті Краматорську на 2021-2022 роки» (далі – Проєкт рішення) шляхом оприлюднення інформаційного повідомлення про їх початок на офіційному сайті міської ради.

Під час проведення електронних консультацій, які відбувались протягом 15 днів, зауважень та пропозицій щодо внесення змін до Проєкту рішення не надійшло.

За результатами проведення електронних консультацій прийнято рішення про подання даного Проєкту рішення на розгляд міської ради.