Про узгодження статуту громадського формування з охорони громадського порядку «Варта Краматорська

Оновлено: 12 Квітня 2021, 10:42

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про проведення громадського обговорення проекту рішення

виконавчого комітету Краматорської міської ради

            «Про узгодження статуту громадського формування з охорони громадського порядку «Варта Краматорська»

            Відділ з питань оборонної,мобілізаційної,режимної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Краматорської міської ради повідомляє про проведення громадського обговорення проекту рішення виконавчого комітету Краматорської міської ради «Про узгодження статуту громадського формування з охорони громадського порядку «Варта Краматорська»  (далі – Проект рішення) з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, громадських організацій.


            Ознайомитися з проектом рішення можна на офіційному веб-сайті Краматорської міської ради https://krm.gov.ua в розділі «Документи», підрозділ «Проекти рішень КМР» від 02.03.2021 року.

            Громадські обговорення будуть проводитися у формі ЕЛЕКТРОННИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ.

            Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, громадських організацій приймаються протягом 15 робочих днів до 09.04.2021 – електронною поштою за адресою: fsi@krm.gov.ua

            Консультації з питання, яке винесено на громадське обговорення, надає начальник відділу з питань оборонної, мобілізаційної,режимної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Федонюк Сергій Іванович (тел.48-54-66, e-mail fsi@krm.gov.ua).

            Інформацію про результати громадського обговорення вищезазначеного Проекту рішення буде оприлюднено на офіційному веб-сайті Краматорської міської ради 23.04.2021.

Відділ з питань оборонної, мобілізаційної,режимної роботи та взаємодії з правоохоронними органами


 З В І Т

Про результати проведення громадського обговорення проекту

Рішення виконавчого комітету Краматорської міської ради

«Про узгодження статуту громадського формування «Варта Краматорська»

             Відділом з питань оборонної, мобілізаційної, режимної роботи 22.03.2021 року розпочато громадське обговорення проекту рішення виконавчого комітету Краматорської міської ради «Про узгодження статуту громадського формування «Варта Краматорська» (далі –Проект рішення) шляхом оприлюднення інформаційного повідомлення про його початок на офіційному веб-сайті міської ради.

Під час громадського обговорення, яке відбувалося до 09.04.2021 року до відділу з питань оборонної, мобілізаційної, режимної роботи та взаємодії з правоохоронними органами надійшли наступні пропозиції для включення в Проект рішення:

пропозиції Врахування в Проекті рішення
1.      Депутатські звернення:
Від депутатів Краматорської міської ради пропозицій не надходило
2.      Пропозиції громадян:
Шерстюк Михайло Сергійович Вважає, що місто Краматорськ не потребує додаткових формувань в охороні громадського порядку, а саме «Варта Краматорська». Його повністю влаштовує наявність поліції.
ООО СМТ Станкомаштехнологии В нашому місті є поліція, СБУ, військові, інші, незрозумілі формування в місті не потрібні. Якщо хтось бажає займатися охороною порядку, будь ласка вступайте до лав вище перелічених.
Осипець Валерія Варти – необхідний додаток до поліцейських ПІШИХ нарядів, чим ширша територія покриття міста нарядами, тим вище безпековий показник міста.
Анна Тарановская На мой взгляд такая инициатива вполне нужна. И ясно, что участники формирования не самостоятельно будут патрулировать город. А количество патрулей реально нужно увеличить.
Тетяна Городнича Я підтримую створення обох формувань
Аліса Єсеніна Я підтримую створення обох варт
Сусана Коптева Я підтримую створення обох варт
Віолета Ковтун Я підтримую створення обох варт

За результатами громадського обговорення прийнято рішення по подання Проекту рішення на розгляд виконавчого комітету Краматорської міської ради.

 

Відділ з питань оборонної, мобілізаційної, режимної

роботи та взаємодії з правоохоронними органами

Краматорської міської ради