«Про міську програму здешевлення вартості іпотечних кредитів «Доступна іпотека 0%» на 2021-2025 роки»

Оновлено: 27 Липня 2021, 15:29

Відділ стратегічного планування, територіального розвитку та управління проектами управління економічного розвитку Краматорської міської ради повідомляє про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо обговорення проєкту рішення міської ради «Про міську програму здешевлення вартості іпотечних кредитів «Доступна іпотека 0%» на 2021-2025 роки» (далі – Проєкт рішення) з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

Ознайомитись з проєктом рішення можна на головній сторінці офіційного веб-сайту Краматорської міської ради в підрозділі «Проєкти МР» від 08.07.2021. 

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються у письмовому вигляді протягом 15 днів з моменту розміщення даного інформаційного повідомлення на офіційному веб-сайті Краматорської міської ради:

– поштою за адресою: 84313, м.Краматорськ, пл. Миру, 2; відділ стратегічного планування, територіального розвитку та управління проектами управління економічного розвитку;

– електронною поштою за адресою: ekoot_krm@ukr.net.

Консультації з питання, яке винесено на громадське обговорення, надає начальник відділу стратегічного планування, територіального розвитку та управління проектами управління економічного розвитку – Рубайло Ярослава Сергіївна (тел. 48-56-70; e-mail: ekoot_krm@ukr.net).

Інформацію про результати проведення електронних консультацій з громадськістю щодо обговорення вищезазначеного Проєкту рішення буде оприлюднено на офіційному веб-сайті Краматорської міської ради в розділі «Відкритість», підрозділі «Е-консультації з громадськістю» 28.07.2021.


Звіт
про результати проведення електронних консультацій з громадськістю щодо обговорення проєкту рішення міської ради «Про міську програму здешевлення вартості іпотечних кредитів «Доступна іпотека 0%» на 2021-2025 роки»

Відділом стратегічного планування, територіального розвитку та управління проектами управління економічного розвитку Краматорської міської ради 14.07.2021 розпочато електронні консультації з громадськістю щодо обговорення проєкту рішення міської ради «Про міську програму здешевлення вартості іпотечних кредитів «Доступна іпотека 0%» на 2021-2025 роки» (далі – Проєкт рішення) шляхом оприлюднення інформаційного повідомлення про їх початок на офіційному сайті міської ради.

Під час проведення електронних консультацій, які відбувались протягом 15 днів, зауважень та пропозицій щодо внесення змін до Проєкту рішення не надійшло.

За результатами проведення електронних консультацій прийнято рішення про подання даного Проєкту рішення на розгляд міської ради.

Відділ стратегічного планування, територіального розвитку та управління проектами управління економічного розвитку