Дистанційна робота інспекторів праці Краматорської міської ради під час карантину


 З 12 березня 2020 року на всій території України Постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» введено карантин.

      На період дії карантину заборонено проведення заходів контролю за дотриманням законодавства, але інспектори праці працюють дистанційно та надають онлайн консультації і роз’яснення через засоби телефонного зв’язку та електронною поштою.

      Найбільше звернень, стосовно додержання законодавства про працю, надходить з питань оплати праці, надання відпусток (у тому числі щодо примушення до написання заяв на відпустки без збереження заробітної плати), оформлення трудових відносин, звільнення (зокрема щодо примушення до написання заяв на звільнення). Зазначене свідчить, що найбільше працівників та роботодавців турбують питання щодо їх прав та гарантій на належні умови праці та оплату праці під час карантину.

      Завдяки дистанційним інформаційно-роз’яснювальним заходам щодо дотримання законодавства про працю, працівники та роботодавці отримують допомогу. І це дуже важливо в умовах карантину находити законодавчі важелі для реальної допомоги тим, хто її потребує.

      Робота інспекторів праці Краматорської міської ради завжди націлена на реальний результат в допомозі отримати відповіді на запитання щодо дотримання законодавства про працю.

      Тел.: +380 (6264) 6-35-90

Управління праці та соціального захисту населення

      Email: sector.kontrol@kram.gov.ua