Двісті дев’яносто п’ять котелень вже запущені та працюють у Донецькій області

21.10.2021, 13:12, 151,

Готовність областей до опалювального сезону обговорили  учасники чергового засідання відповідної міжвідомчої робочої групи під головуванням міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова сьогодні, 21 жовтня. Про це повідомляє прес-служба Донецької обласної державної адміністрації.

Зараз на вільній частині Донеччини уже працюють 295 котелень, які опалюють 1469 будинків та 428 закладів освіти та охорони здоров’я – це близько третини від їхньої загальної кількості по області.  

Крім того, об’єкти соціальної інфраструктури в області активно укладають угоди про постачання газу з НАК Нафтогаз України. Ця можливість у них з’явилася завдяки Меморандуму про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері постачання теплової енергії та гарячої води в опалювальному періоді 2021/2022 років, підписаному за ініціативи Президента України у вересні на засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад.

«В цілому ж Донеччина повністю готова до опалювального сезону, який розпочнеться у повному обсязі, коли середньодобова температура впродовж трьох днів триматиметься менше +8°C. Опалювальний сезон має пройти спокійно та без перебоїв», –  зазначив голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко.