Двічі на тиждень у Краматорську перевіряють дотримання карантину у громадському транспорт


Упродовж минулого тижня працівники КП «УРСАС» займались поточним прибиранням вулиць міста, а також виконанням поточного ремонту автодоріг, загальним обсягом 1583 квадратних метри. Крім того, ремонтуються тротуари і внутршіньоквартальні дороги.

     З території міста було вивезено 960 тон твердих побутових відходів, ліквідовано 217 кубічних метрів звалища у Кутовій балці.

     Середньодобова подача води за тиждень склала 47,3 тис. метрів кубічних. Протягом тижня усунуто 17 витоків на водопровідних мережах, 18 витоків в колодязях, усунуто 48 засмічень на каналізаційних мережах.

     Також на виконання п.7 Протоколу засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації № 14 від 24 червня 2020 року відділом транспорту, зв’язку та енергетики спільно з батальйоном патрульної поліції в містах Краматорськ та Слов’янськ організовані рейди мобільної групи щодо контролю за дотриманням водіями міського пасажирського транспорту встановлених протиепідемічних заходів під час здійснення пасажирських перевезень на міських маршрутах.