Довкола майбутнього басейну та льодової арени планують провести благоустрій територій

15.05.2020, 10:59, 80,

Проекти нових будівель вражають, нарешті місто отримає власний басейн, а ковзанка може працювати навіть у літній період. Виходячи із перспектив користування цими об’єктами усіма мешканцями міста, навколишня територія також вимагає благоустрою.


     Саме для цього, за дорученням міського голови Андрія Панкова, його заступник Сергій Боєвський провів виїзну робочу нараду за участі ледь не усіх керівників міських комунальних підприємств, відділів та управлінь виконавчого комітету Краматорської міської ради. Координаційна нарада відбулась із метою комплексного вирішення питання благоустрою територій прилеглих до майбутніх спортивно-розважальних об’єктів.

     За результатами обстеження вирішено провести очистку зеленої зони від порослі дерев. Окрему увагу приділять існуючим зеленим насадженням: усі дерева обстежать, якщо серед них виявлять старі чи хворі – вони підлягатимуть знесенню. Особливу увагу Сергій Боєвський звернув на необхідність, у випадку видалення дерев, обов’язково у рівній мірі висаджувати на їх місце нові. Дорога, що зв’язує вулиці Маяковського та Дружби, потребує ремонту разом із системою зовнішнього освітлення. Також розглядається можливість влаштування скверу одразу за будівлями басейну та льодової арени. До ладу також приведуть зупинки громадського транспорту та тролейбусне кільце, опори контактних мереж.