Довідки ОК-5, ОК – 7, Довідку про трудовий та страховий стаж можна отримати на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України


Користувачі вебпорталу Пенсійного фонду України, які авторизувались на порталі за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП) або за допомогою картки банку (GOV ID), можуть отримати електронні документи з QR – кодом, не виходячи з дому.

Після авторизації в особистому кабінеті Вебпорталу необхідно:

  • В розділі «Комунікації з ПФУ» обрати категорію «Запит на отримання електронних документів» та заповнити поля форми запиту;
  • Заповнити «Запит на отримання електронного документу»: обрати тип довідки, заповнити поля особистою інформацією, після чого натиснути «Відправити до ПФУ».

В розділі «Звернення» можна отримати довідку, вибравши завдання зі статусом «Виконано».

Документ у форматі pdf ви маєте можливість не тільки зберегти, але й роздрукувати.

Крім особистого кабінету застрахованої особи, на вебпорталі створено ще й електронний кабінет платника. Увійшовши на вебпортал з допомогою електронного підпису керівника, бухгалтера або електронної печатки страхувальника, кожна юридична особа або фізична особа – підприємець отримає можливість переглянути стан сплати єдиного внеску: чи є заборгованість чи переплата, відслідковувати подання звітів щодо сум нарахованого єдиного внеску та інше. Також по кожній застрахованій особі, яка перебуває в трудових відносинах із цим страхувальником, надана можливість сформувати довідку про трудовий і страховий стаж та довідку ОК-7 для правильного розрахунку лікарняних.

Достовірність всіх довідок, сформованих не вебпорталі Пенсійного фонду України, підтверджується QR-кодом.

Електронний документ з QR – кодом, підписаний електронним цифровим підписом Пенсійного фонду України, згідно чинного законодавства, є аналогом паперового документу, підписаного відповідальною особою в органі Фонду.

З інструкцією отримання довідок на вебпорталі електронних послуг Пе6нсійного фонду України можна за посиланням:

 https://www.youtube.com/watch?v=__lL51HT9kw

Адміністрація управління Пенсійного фонду України у м. Краматорську Донецької області