Дотримання протиепідемічних вимог – необхідність, продиктована часом

08.10.2020, 15:54, 69,

Виконавчий комітет Краматорської міської ради та Краматорське  міське управління Головного Управління Держпродспоживслужби в Донецькій області звертається до мешканців та гостей міста, підприємців та керівників, батьків та пенсіонерів, до всіх хто небайдужий до свого здоров’я.

Епідеміологічна ситуація в м.Краматорськ ускладнюється — щодня реєструються нові випадки захворюваності на COVID-19. За рівнем захворюваності на коронавірус місто перейшло з «зеленої» зони до «жовтої», що свідчить про подальше розповсюдження небезпечної хвороби.

            Наразі немає вакцини для захисту, і в  таких умовах важливо захистити своє здоров’є. Найкращий спосіб запобігти зараженню — обов’язково застосовувати всі профілактичні рекомендації Міністерства охорони здоров’я та виконувати карантині обмеження в усіх сферах життєдіяльності: в громадських містах, закладах освіти, підприємствах торгівлі, закладах громадського харчування, також вдома, в сім’ї, поміж знайомими та друзями.

Якщо ви користуєтесь громадським транспортом, надягайте захисну маску, перш ніж зайти у нього. Після виходу слід пам’ятати, що руки забруднені й ними не можна торкатися обличчя, особливо очей, рота і носа. За першої ж можливості руки слід вимити водою з милом протягом
 20–40 с чи обробити дезінфектором із вмістом спирту не менше 60%.

В магазинах, ринках, торговельних центрах обов’язково  носіть   маску, тримайтеся на відстані не менше 1,5 м від інших людей. Одягайте одноразові рукавички  перед використанням  кошиків або візочків. Після повернення до дому, а також після розбору принесених покупок ретельно мийте руки теплою водою з милом протягом 20–40 с.

У разі підвищення температури, кашлю, утрудненого дихання звертайтеся до сімейного лікаря. Самоізолюйтеся у разі появи респіраторних симптомів, а також від тих, з ким проживаєте, наскільки це можливо. Особливо, якщо живете з людьми похилого віку.