Донеччина готується до опалювального сезону в умовах відсутності газопостачання


Під головуванням начальника Донецької ОВА Павла Кириленка відбулась чергова нарада щодо підготовки до осінньо-зимового періоду на Донеччині.

“Готуємося до проходження осінньо-зимового періоду в умовах відсутності в області газу. А це означає, що маємо чітко визначити кількість населення, яке може залишитися на території області, щоб брати участь у процесі оборони й підтримки роботи критичної інфраструктури. Це – за нашими оцінками – близько 235 тисяч осіб. Решта має евакуюватися”, – наголосив Павло Кириленко.

Крім того під час наради з головами місцевих військових адміністрацій піднімались питання евакуації культурно-матеріальних цінностей, а також про порядок виплати заробітної плати педагогам, які перебувають на тимчасово окупованій території.

Евакуювати мають все, що становить культурну, мистецьку чи матеріальну цінність.

Разом з представниками місцевої та державної влади розробляється єдиний прозорий зрозумілий і диференційований механізм виплат зарплат педагогам на окупованих територіях. Він має дозволити виконати зобов’язання перед викладачами, які не зрадили українську державу і своїх вихованців, і не фінансувати тих, хто перейшов на бік ворога і готовий вчити дітей за підручниками й програмами російських окупанів.