До відома суб’єктів господарювання!


Укрпоштою створено освітній портал для українських експортерів https://e-export.ukrposhta.ua/ та спільно з eBay запущено кампанію на підтримку українського мало­го та середнього бізнесу, деталі якої можна дізнатись з відео на YouTube каналі Укрпош­ти https://youtu.be/GtJ65q1g9go.

До високого сезону Укрпошта та eBay запустили спільну кампанію на підтримку українських МСБ. Всі підприємці, що зареєструються на платформі з 25 жовтня до кінця ро­ку, матимуть спеціальні умови. Так, для нових бізнес-клієнтів комісія за магазин на eBay протягом перших трьох місяців складатиме 0%. Також вони отримають підвищені ліміти на виставлені для продажу товари, доступ до навчального курсу і супровід персонального мене­джера, який допоможе налаштувати магазин і запустити промо товарів. Деякі клієнти також зможуть отримати додатково до 200 безкоштовних оголошень та спеціальну підтримку від команди eBay. Щоб скористатися цією спеціальною пропозицією від Укрпошти та eBay, екс­портерам достатньо перейти за посиланням та заповнити форму https://export.ebay.com/ua/ukraine_post/ .

Деталі спільної акції можна дізнатись з відео на Youtube каналі Укрпош­ти https://youtu.be/GtJ65q1g9go

Освітній портал E-Export:

Укрпошта створила освітній портал для українських експортерів https://e­-export.ukrposhta.ua/, насамперед для представників малого і мікробізнесу, які хочуть продавати свої товари за кордоном на міжнародних торгових онлайн-платформах без­посередньо кінцевому споживачеві. В такий спосіб поштовий оператор допомагає укра­їнським підприємцям знаходити нові ринки збуту в умовах, коли весь світ переживає економічні наслідки пандемії.

Можливості, які відкриває E-Export портал Укрпошти, дозволяє найменшим хенд­мейдерам продавати свої товари за кордон, не витрачаючись на відкриття торгових точок чи представництв у інших країнах.

На одній платформі Укрпошта зібрала навчальні матеріали, які розкажуть підпри­ємцю, як розпочати бізнес з нуля: як вибрати майданчик для продажів, відкрити влас­ний магазин, правильно виставити товари на ньому, налаштувати маркетинг та промо акції, приймати оплату в Україні та організувати доставку за кордон. На порталі зібрана інформація про основні маркетплейси, такі як Amazon, eBay, Etsy, Shopify, Joom,Wish, а також створені покрокові інструкції роботи з ними. Окремо винесено блок з рекомен­даціями, як налаштувати промо для своїх товарів в популярних соцмережах – Pinterest, Instagram, TikTok, YouTube.

Матеріали презентовані таким чином, щоб дати змогу підприємцям самостійно відкрити власний магазин. Укрпошта залучила до його підготовки кращих експертів в Україні з E-Export. Окрім практичних рекомендацій на порталі будуть постійно роз­міщуватися експертні колонки, актуальні новини про торгові платформи, платежі, до­ставку та історії успішних підприємців для мотивації розпочати бізнес.

Освітній портал став логічним продовженням системної роботи Укрпошти з підт­римки українських МСБ, яку компанія активно проводить з 2016 року. За цей час було проведено більше 100 онлайн і офлайн заходів, які відвідали понад 20 тис українських підприємців. Також спеціалістами Укрпошти в партнерстві з USAID було створено пок­роковий довідник з практичними рекомендаціями для українських підприємців «E-­Export: як розпочати бізнес з України: юридичні, податкові та митні аспекти» (https://www.ukrposhta.ua/ua/dovidnyk-z-e-export) та випущено 55 відео з історіями успіху підприємців, яким вдалося вийти а міжнародні ринки.