До відома суб’єктів господарювання Краматорської територіальної громади Донецької області!


Донецька торгово-промислова палата разом з Проєктом «Розвиток бізнес-сектору України» пропонує Вам взяти участь у 6-му турі проєкту бізнес-обмінів «Деревообробна та меблева промисловість»  для обміну досвідом та представлення кращих бізнес-практик для діючих бізнесменів та , котрі розглядають можливість початку власної справи. 

Тур відбудеться 20 жовтня 2022 року.

Головною ідеєю проекту є розвиток малого та середнього  підприємництва в Івано-Франківській, Чернігівській, Харківській, Запорізькій, Донецькій, Дніпропетровській, Полтавській, Житомирській та Одеській областях шляхом налагодження особистісних бізнес-контактів підприємців та тиражування кращих бізнес-практик.

Торгово-промислові палати об`єдналися заради своїх підприємців, щоб вони мали можливість отримання нових знань, інформації та налагодження особистих зв’язків між бізнесами України, що стане поштовхом до співпраці, запуску нових бізнесів, розробки спільних продуктів, формуванню нових ринків для збуту продукції та реалізації великих міжрегіональних проектів в майбутньому.

Сьогодні для бізнесу не тільки доцільно, а й необхідно налагодити регіональну співпрацю, яка здатна сформувати нові логістичні зв’язки та має потенціал стати потужним стимулом для розвитку як вітчизняного малого та середнього бізнесу, так і внутрішнього ринку України загалом.

Участь БЕЗКОШТОВНА

Якщо ви:

Діючі бізнеси (представники середнього бізнесу, в тому числі релокованого), котрі мають намір розширювати бізнес і відкривати філії чи виробництва (у Івано-Франківській чи інших областях, в яких реалізується даний проект), здійснюють пошук бізнес-партнерів, постачальників сировини чи покупців своєї продукції.

Самозайняті (ФОП) та/або особи, котрі мають намір розпочати власну справу. Підприємці чи особи, що мають намір розпочати власну справу чи вже здійснюють підприємницьку діяльність, в тому числі з числа тимчасово переміщених осіб, котрі зараз проживають в інших регіонах України, але котрі мають намір здійснювати підприємницьку діяльність.

Телефонуйте :

Наталя ІВАНОВА, директор департаменту по взаємодії з бізнесом Донецької ТПП

+38 050 4714440, natalia.ivanova@donetskcci.com

Кількість місць обмежена.