До відома агровиробників Краматорської ТГ!


Стартував набір на освітній проєкт SEED

SEED — це освітний проєкт від Глобального договору ООН в Україні, який реалізуєть­ся за підтримки компанії PepsiCo та фінансування PepsiCo Foundation. Проєкт допомагає вті­лювати найкращі бізнес-ідеї в агросфері та в напрямі сталого розвитку. Програма охоплює Київську, Львівську, Рівненську, Миколаївську, Одеську й Харківську області, а також під­контрольні Україні міста Донецької та Луганської областей.

Мета SEED — створити умови для підвищення якості життя українців, сприяти їх пра­цевлаштуванню й самозайнятості та сформувати регіональні конкурентні переваги, підви­щуючи економічну грамотність населення і забезпечуючи якісну підприємницьку освіту он­лайн. Проєкт сфокусований на досягненні прогресу в реалізації 4-ої Цілі сталого розвитку (ЦСР) «Якісна освіта» та 8-ої ЦСР «Гідна праця та економічне зростання».

S — Sustainable

E — Empowering

E — Ethic

D — Diverse

Щоб подати заявку на участь у конкурсі, необхідно заповнити анкету (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSephXP9SiIQswTu0MOhctklXJXvIIA5OZnTiIzbxrVVmZaynw/viewform) і прикріпити до неї посилання на презентацію бізнес-ідеї. Презентацію можна подати в одному з форматів:

  • презентація у PowerPoint (до 10 слайдів);
  • відео (тривалістю до 1 хв);
  • текстовий файл (обсягом до 2 сторінок).

Реєстрація на участь у SEED триває до 1 березня 2022 року!

Участь у конкурсі можуть взяти мешканці Київської, Львівської, Рівненської, Микола­ївської, Одеської й Харківської областей, а також підконтрольних Україні міст Донецької та Луганської областей.

Вік учасників — від 18 років.

Для участі в навчальній програмі буде відібрано найкращі заявки, які стосуються агро­сфери та сталого розвитку.

Для більш детальної консультації звертайтесь до Клавдії Яцишиної: +380 (93) 235 20 36, klavdiia.yatsyshyna@ugv.com.ua

За 27 годин навчання з досвідченими експертами та менторами учасники здобудуть ба­зові знання з проєктного менеджменту, SMM, комунікацій, презентацій, фінансової грамот­ності, інвестування та юридичних питань бізнесу.

Навчання в проєкті SEED включає:

● 8 лекцій від менеджерів провідних компаній;

● стратегічні сесії з експертами для розвитку ваших ідей;

● менторську підтримку;

● нетворкінг.

Після фінального пітчингу проєктів найкращі ідеї отримають фінансову підтримку для подальшої реалізації.

Контакти для медіа: Марина Сніжинська, менеджерка з комунікацій ГД ООН в Україні: m.snizhynska@globalcompact.org.ua; +38 (097) 719-63-40.

Про Глобальний договір ООН в Україні

Мережа Глобального договору ООН в Україні є офіційним представником глобальної мережі UN Global Compact (Глобального договору Організації Об’єднаних Націй). Це найбі­льша у світі асоціація відповідального бізнесу, що закликає компанії вибудовувати свою дія­льність та стратегію з урахуванням Цілей сталого розвитку та на основі Десяти універсаль­них принципів у галузі прав людини, трудових відносин, захисту довкілля і боротьби з кору­пцією. (https://globalcompact.org.ua/)

Про PepsiCo Foundation

Заснований у 1962 році, The PepsiCo Foundation, благодійний підрозділ PepsiCo, інвес­тує в основні елементи сталої системи харчування задля підтримки громад, що зростають. Працюючи з некомерційними організаціями та експертами з усього світу, організація зосере­джена на тому, щоб допомогти спільнотам отримати доступ до продовольчої захищеності, безпечної води та економічних можливостей.

Про PepsiСo в Україні

PepsiСo – один із лідерів українського ринку харчових продуктів та напоїв, представле­на компаніями ТОВ «Сандора» і ПрАТ «Вімм-Білль-Данн Україна». Компанія займає прові­дні позиції на ринку соків і сокової продукції, де представлена брендами «Сандора» та «Са­дочок». До портфеля компанії входять також газовані напої Pepsi, 7UP, Mirinda, холодний чай Lipton Ice Tea, мінеральна вода «Аква Мінерале». На ринку снеків компанія представле­на брендами Lay’s, «Хрусteam», Cheetos. PepsiСo в Україні також займає впевнені позиції на ринку молочної продукції з брендами «Чудо», «Слов’яночка», «Машенька» та дитячого хар­чування з брендом «Агуша».( http://pepsico.ua/)