До уваги землекористувачів!

05.04.2021, 16:48, 420,

 Краматорська міська рада звертає увагу, що з 01.05.2021 набуває чинності рішення міської ради від 24.02.2021 № 5/VIII-280 «Про внесення змін до рішення Краматорської міської ради від 24.06.2020 № 70/VII-340 «Про затвердження розмірів орендної плати за земельні ділянки комунальної власності територіальної громади м. Краматорська у відсотках від  нормативної грошової оцінки земельних ділянок». 

Відповідно до внесених змін, з 1 травня поточного року розмір орендної плати для земельних ділянок комунальної власності, у яких ВІДСУТНІЙ код класифікації видів цільового призначення земель (надалі -КВЦПЗ), буде становити 12% від нормативної грошової оцінки землі.

Для земельних ділянок, відомості про цільове призначення яких внесені до Державного земельного кадастру (тобто мають КВЦПЗ), розмір орендної плати визначається умовами укладених договорів оренди та додаткових угод до них.

В зв’язку з вищевикладеним, всім землекористувачам необхідно перевірити наявність КВЦПЗ на орендовану земельну ділянку, а у випадку його відсутності необхідно звернутись до Центру надання адміністративних послуг (м. Краматорськ, вул. Б.Хмельницького, 8) з заявою щодо внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про земельну ділянку.

Після отримання витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку (з внесеними змінами) та витягу про нормативно-грошову оцінку земельної ділянки необхідно звернутись до Краматорської міської ради для здійснення подальших дій щодо приведення у відповідність договорів оренди землі.

Більш детальну інформацію можливо отримати в Міжміському управлінні у містах Краматорську та Дружківки Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області за тел. 42-32-85; 42-32-86 (м.Краматорськ, плоша Миру, 2 каб. 417).

Відділ комунальних ресурсів та самоврядного контролю Краматорської міської ради