До уваги суб’єктів господарювання, які здійснюють підприємницьку діяльність в об’єктах, розташованих по вулицям: Академічна, Аероклубна, Василя Стуса, Велика Садова, Двірцева, Дружби, Марії Приймаченко, Маяковського, Паркова, Хабаровська, Ювілейна, Ярослава Мудрого та мають облаштовані майданчики для паркування!


На даний час розробляється проєкт організації дорожнього руху на дорогах (вулицях) міста Краматорська.

З метою впорядкування парковочного простору, просимо Вас надати до відділу транспорту, зв’язку та енергетики Краматорської міської ради правовстановлюючі документи на земельні ділянки та проєктну документацію (розділ Генеральний план і транспорт) із благоустроєм прилеглої території – паркувальних майданчиків.

Зазначену документацію просимо надати до 20.09.2020 на електронну пошту: transenergo@krm.gov.ua  або за адресою: бул. Машинобудівників, 23, каб. 209.  Контактний телефон: 5-34-78.

У разі зацікавленості,  запрошуємо Вас прийняти участь в громадських обговореннях зазначеного проєкту, які відбудуться  22.09.2020 о 14.00 в приміщені виконкому Краматорської міської ради (пл. Миру, 2, 4-й поверх, зала засідань).