До уваги споживачів природного газу!


Краматорське управління по газопостачанню та газифікації інформує: у разі не сплати поточних платежів Оператор ГРМ має право у порядку визначеному Кодексом газорозподільних мереж затвердженому Постановою НКРЕКП 30.09.2015 № 2494, припинити або обмежити розподіл (споживання) природного газу на об’єкти споживача до повного погашення заборгованості.

Новий тариф на газ може спровокувати зростання боргів за комуналку і  тарифів на тепло » Слово і Діло

Припинення або обмеження розподілу (споживання) природного газу не звільняє споживача від зобов’язання оплати вартості послуг за договором розподілу природного газу.

Також до споживача будуть спрямовані такі дії: відповідно до статті 26 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» у разі несвоєчасного здійснення платежів за житлово-комунальні послуги споживач зобов’язаний сплатити пеню в розмірі, встановленому в договорі, але не вище 0,01 відсотка суми боргу за кожен день прострочення. Загальний розмір сплаченої пені не може перевищувати 100 відсотків загальної суми боргу.

Відповідно до статті 48 Закону України «Про виконавче провадження» звернення стягнення на майно боржника полягає в його арешті, вилученні (списанні коштів з рахунків) та примусовій реалізації.

 Сподіваємось на Вашу дисциплінованість з питання фінансових розрахунків за послугу з розподілу природного газу.

Питання, що стосуються оплати за послугу з розподілу природного газу можна з’ясувати за тел. (0626) 420-420

З повагою, адміністрація Краматорського УГГ ПАТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ»