До уваги пенсіонерів! Встигніть пройти фізичну ідентифікацію!


‼️ Нагадуємо, що наразі для осіб, які взяті на облік як внутрішньо переміщені особи до 24 лютого 2022 року та отримують пенсію в АТ «Ощадбанк», продовжується проведення фізичної ідентифікації (постанова Кабінету Міністрів України від 05.11.2014 № 637 — https://t1p.de/47to1).

Здійснити фізичну ідентифікацію можна в декілька способів 👉 https://t1p.de/5bjh7.

Відеоідентифікація здійснюється протягом 30 календарних днів, але не раніше 10 робочих днів з дати подання заяви/звернення — в узгоджені з одержувачем час та спосіб її проведення.

⚠️ ВАЖЛИВО! Заяву на проведення ідентифікації в режимі відеоконференцзв’язку необхідно подати в строки з урахуванням термінів, визначених постановою правління Пенсійного фонду України від 20.11.2023 № 49-2 — https://t1p.de/xilpy.

🌐 Інструкцію, як подати заяву на проведення ідентифікації в режимі відеоконференцзв’язку через вебпортал Пенсійного фонду України https://portal.pfu.gov.ua, дивіться за посиланням ➡️ https://t1p.de/asmty.

🗓 У подальшому фізичну ідентифікацію внутрішньо переміщеної особи, яка отримує пенсію в АТ «Ощадбанк», необхідно здійснювати кожні 6 місяців.

👉 Більше новин та актуальної інформації дивіться на вебресурсах Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області:

сайті — https://www.pfu.gov.ua/dn,

фейсбук-сторінці — https://www.facebook.com/dn.pfy,

телеграм-каналі — https://t.me/PensFond_dn,

ютуб-каналі — https://www.youtube.com/@gu_pfu_dn,

інстаграм — https://www.instagram.com/gu.pfu.dn,

TikTok — https://www.tiktok.com/@gu_pfu_dn.

За матеріалами Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області