До уваги пасажирів, які мають право на безкоштовний проїзд у громадському транспорті!

12.08.2020, 15:36, 363,

Звертаємо Вашу увагу на те, що згідно постанови Кабінету Міністрів України № 255 від 02.04.2020 р. «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211» відділення «Ощадбанку» продовжують працювати у зви-чайному режимі і здійснювати видачу «Карток краматорчанина» та прийом документів для їх отримання з дотриманням заходів запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19.
Наразі містянами подано 27 697 заяв на отримання «Карток краматорчанина» з яких 26 169 вже отримано та знаходяться в обігу. Ще 1443 картки очікують на своїх власників у відділеннях «Ощадбанку».
Нагадуємо, що для отримання персональної Картки краматорчанина при собі необхідно мати наступні документи: паспорт, індивідуальний податковий номер, довідку про взяття на облік у м. Краматорськ для внутрішньо переміщених осіб, кольорову фотогра-фію (3х4 см), у разі відсутності такої у паспорті, та посвідчення, що підтверджують право на пільговий проїзд (для пенсіонерів – пенсійне посвідчення).

Поповнювати Карту для активації транспортного додатку не потрібно.

Зазначаємо, що впровадження «Картки краматорчанина» в місті знаходиться на завершальному етапі та після закінчення карантину і відновлення пасажиропотоку буде працювати у повному обсязі.

Запрошуємо Вас до відділень «Ощадбанку» для отримання своїх персональних Карток.