До уваги отримувачів житлових субсидій !


Управління праці та соціального захисту населення Краматорської міської ради  у зв’язку з посиленням карантинних заходів просить отримувачів житлових субсидій без необхідності не відвідувати управління. Нагадуємо, що :

1. Громадянам, які отримували субсидію в минулому опалювальному періоді, субсидія на новий неопалювальний період ( з травня 2020 року по квітень 2021 року) призначена автоматично.

2. Всім сім’ям, яким призначено субсидію з травня 2020 року субсидія на  новий опалювальний період ( з жовтня 2020 року по квітень 2021 року)  буде розрахована автоматично ( в тому числі тим, кому на неопалювальний період субсидія не призначена за розрахунком).

3. Подавати нові заяву і декларацію на призначення субсидії необхідно:

– сім’ям, які не отримували субсидію в минулому опалювальному періоді;

-сім’ям, яким відмовлено у призначенні субсидії з травня 2020 року, наприклад, у зв’язку з наявністю заборгованості у сумі понад 340 грн., або відсутності доходу у працездатних членів сім’ї;

-громадянам, у яких відбулися зміни у складі сім’ї домогосподарства (зареєструвалися або знялися з реєстрації члени сім’ї, народження дитини, смерть члена сім’ї, одруження або розлучення членів сім’ї);

-у разі зміни постачальників комунальних послуг.

Заява та декларація можуть бути надіслані на адресу управління (вул. Героїв Небесної Сотні, 23) поштою або в електронній формі через офіційний веб-портал Мінсоцполітики, або  шляхом надання документів через « скриньку звернень», яка знаходиться в УПСЗН.

За консультацією з питань надання житлових субсидій звертатись за телефоном «гарячої лінії» управління  095 59 79 103, або на електронну адресу управління: utszn1426@krm.gov.ua.

       Уникайте скупчення людей, бережіть себе та будьте здорові!

УПСЗН Краматорської міської ради