До уваги надавачів соціальних послуг недержавного сектору, зареєстрованих у м. Краматорську!


З метою всебічного та грунтовного процесу визначення потреб в соціальних послугах, планування подальшої роботи з їх надання, визначення рівня незадоволення потреб у соціальних послугах осіб/сімей або соціальних груп, на виконання наказу Міністерства соціальної політики України від 20.01.2014 №28 «Про затвердження Порядку визначення потреб населення адміністративно – територіальної одиниці у соціальних послугах» просимо надавачів соціальних послуг недержавного сектору, зареєстрованих у          м. Краматорську залучитись до визначення потреби населення в соціальних послугах.

Звертаємо Вашу увагу, що надавачі соціальних послуг недержавного сектору повинні надавати соціальні послуги відповідно до наказу Міністерства соціальної політики України від 03.09.2012 №537 «Про затвердження Переліку соціальних послуг, що надаються особам, які перебувають у складних життєвих обставинах і не можуть самостійно їх подолати».

Зазначену інформацію просимо надати до 21.02.2020 на електронну пошту trud1426@ukr.net з подальшим письмовим підтвердженням за адресою: вул. Героїв Небесної Сотні, 23, к.213, м. Краматорськ, Донецька обл., 84333.