ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ МІСТА!


Сьогодні, керуючись розпорядженням голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації від 10.02.2019 №139/5-20 розпорядженням міського голови № 21р від 05.03.2020 у Краматорську створено тимчасову міську протиепідемічну комісію з питань запобігання і поширення випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV.

    Під час засідання комісії були розглянуті питання щодо забезпечення медичних закладів міста і лікарів засобами індивідуального захисту та матеріалами для здійснення діагностичних досліджень, засобами дезінфекції. Крім того, окремо розглядалась необхідність щоденної дезінфекції громадського транспорту як комунальної, так і приватної форми власності, що здійснюють обслуговування міських маршрутів.

    Також було повідомлено, що вчора мешканку нашого міста госпіталізували у Костянтинівську міську інфекційну лікарню із підозрою на ГРВІ, спричинене коронавірусом. На даний момент діагноз не підтверджено, станом на зараз краматорчанка почуває себе добре та перебуває під постійним наглядом спеціалістів.