До уваги громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи


Управління праці та соціального захисту населення Краматорської міської ради (далі – управління) повідомляє, що розпорядженням начальника міської військової адміністрації від 26.02.2024 № 191-р затверджено Порядок надання матеріальної допомоги особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Порядком визначено коло осіб, які мають право на отримання матеріальної допомоги з міського бюджету, а саме:

– особи, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, що зареєстровані та фактично проживають в м. Краматорську, або внесені до єдиної бази У/еЬ-орієнтованій інформаційній технології формування Сегменту «Облік ВПО» як внутрішньо переміщені особи міста Краматорськ та перебувають на обліку в управлінні.

Для отримання матеріальної допомоги особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, необхідно в термін до 01 листопада поточного року особисто звернутися з особистою заявою та копіями відповідних документів до управління за адресою: вул. Героїв Небесної Сотні, буд. 23 (кабінет 102), м. Краматорськ Донецька область.

Для отримання консультації щодо отримання матеріальної допомоги особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, пропонуємо звернутися за телефоном «гарячої лінії» управління 093 234 ЗО 22.