До уваги громадян – платників податку на майно – термін сплати податку минув!


Краматорський відділ податків і зборів з фізичних осіб та проведеннякамеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб Головного управління ДПС у Донецькій області повідомляє, що платникам податків на майно, зокрема земельного податку, орендної плати,податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, були надіслані (вручені) за місцем податкової адреси (місцем реєстрації) податкові повідомлення – рішення на сплату податку на майно, в яких вказано усі необхідні платіжні реквізити та суму податку на майно, яку необхідно сплатити до місцевого бюджету. Всі громадяни України, які є власниками земельних ділянок, земельних часток (паїв), землекористувачі, власники об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості мають сплачувати обов’язкові платежі або податки своєчасно та у повному обсязі.

Звертаємо увагу, що останній термін сплати фізичними особами (громадянами) податків на майно в 2021 році сплинув 29 серпня 2021 року.

Громадянам, які на теперішній час не сплатили податки на майно, необхідно в найкоротший термін вжити заходи щодо погашення податкового боргу та виконати свій податковий обов’язок.

Якщо з якихось причин Ви не отримали повідомлення – рішення про сплату земельного податку, орендної плати, податку на нерухомість, або вважаєте, що у ньому, вказані недостовірні дані, то в такому випадку Вам необхідно звернутися до податкової служби за місцем своєї реєстрації та провести звірку даних.

У разі виникнення питань, Ви маєте можливість звернутися до Центру обслуговування платників в приміщенні Краматорської ДПІ Головного управління ДПС у Донецькій області (84313, м. Краматорськ, б-р. Машинобудівників, 22, вхід зі зворотньої сторони будівлі, телефони для довідок: (06264)54293, (06264)59586, (06264)52038.