До уваги громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи


Управління праці та соціального захисту населення Краматорської міської ради повідомляє, що на 2023 рік за бюджетною програмою «Пільгове медичне обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» передбачено кошти для виплати компенсацій, допомог громадянам, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЄС.


Для отримання лікарських засобів на пільгових умовах громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, рекомендуємо звернутися до ДКП «Фармація» Аптека №302, за адресою: вул.Дніпровська, буд.12, м. Краматорськ, Донецької області.


Послуги з безоплатного зубопротезування надаються на базі Комунальних некомерційних підприємств «Стоматологічна поліклініка №1, №2» Краматорської міської ради за наступними адресами: вул. Велика Садова, буд. 72; вул. Ювілейна, буд.4, м. Краматорськ, Донецької області.


Для отримання консультації по забезпеченню безплатного придбання ліків та безплатного позачергового зубопротезування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, пропонуємо звернутися за телефоном «гарячої лінії» управління 093 234 30 22.


Графік роботи управління: понеділок-п’ятниця з 9-00 до 16-00, перерва з 12-00 до 12-48.

Адміністрація УПСЗН Краматорської міської ради