До уваги агровиробників Краматорської територіальної громади! Акціонерне товариство Аграрний фонд проводить форвардні закупівлі зерна врожаю 2021 року у агровиробників Донецької області


Метою діяльності АТ Аграрний фонд є створення сприятливих умов для розвитку сільського господарства, функціонування ринку сільськогосподарської продукції, підтримки вітчизняних виробників.

Аграрний фонд удосконалив умови форвардних контрактів – це лише необхідний мінімум документів, швидке рішення, прозорі умови та додатковий захист врожаю від кліматичних ризиків, через механізм страхування майбутнього врожаю.

Рівень цін весняної форвардної програми, виходячи з яких здійснюватиметься передплата за договорами, на зерно пшениці 2 класу – 5800 грн/т, пшениці 3 класу – 5600 грн/т, жита 2 та 3 класів – 4000 грн/т. Обсяг мінімальної партії: для пшениці – 100 тонн, жита – 50 тонн.

Розмір авансового платежу встановлено на рівні 65% від загальної вартості поставки за договором. Відсоткова ставка за користування коштами попередньої оплати без урахувань курсових коливань від 17% до 19%, з урахуванням курсу коливань – 11%.

Ознайомитись з переліком документів, необхідних для укладання форвардного контракту, текстом договору, переліком зернових складів та переліком страхових компаній можна у регіональних представників АТ Аграрний фонд або на сайті за посиланням: http://agrofond.gov.ua у розділі «Форвард».

Запрошуємо до співпраці всіх виробників сільськогосподарської продукції регіону, незалежно від розміру господарства та форми власності!