До Дня довкілля у Краматорську відбулась толока

17.04.2021, 13:23, 1453,

На пропозицію міського голови Краматорська Олександра Гончаренка, до толоки долучились підприємства різних форм власності, організації та жителі міста. Мешканці Краматорська вийшли, щоб зробити свій внесок у благоустрій міста.

Мета проведення Дня довкілля – об’єднання зусиль людей різного віку і професій для поліпшення стану навколишньої території.

Міський голова, його заступники, працівники Краматорського виконкому прибирали парк Пушкіна. За підприємствами, організаціями, політичними партіями, які виявили бажання взяти участь у толоці, були закріплені території для прибирання у центрі міста, парку Ювілейному, саду Бернацького, Васильківській пустощі.

Міський голова Олександр Гончаренко подякував всім, хто приєднався до толоки.

«Парк Пушкіна – місце, де з приходом тепла, буде збиратися велика кількість людей. Сьогодні ми тут наводимо порядок. Але головне завдання – не лише прибрати, а зробити так, щоб сміття більше в цих місцях не з’являлось. Це залежить від кожного з нас: якщо прибирати за собою, то Краматорськ стане чистішим та охайнішим», – сказав міський голова Олександр Гончаренко.

За декілька годин роботи з парку Пушкіна було вивезено 12 тонн сміття.