Для суб’єктів малого і середнього підприємництва!


Про можливість отримання державної фінансової допомоги

по частковому безробіттю на період карантину

         Відділ споживчого ринку, підприємництва та регуляторної політики Краматорської міської ради інформує.

         Донецькою обласною службою зайнятості проводиться активна інформаційна робота серед суб’єктів малого та середнього підприємництва Донецького регіону, в тому числі фізичних осіб – підприємців, які не використовують найману працю, щодо можливості отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантину.

         Основна мета цієї державної фінансової допомоги полягає у збереженні робочих місць роботодавцем та стабілізації економіки країни в умовах карантину.

         Станом на 11.07.2020 року за отриманням допомоги по частковому безробіттю на період карантину до міських та районних центрів зайнятості Донецької області звернулись майже 12000 фізичних осіб-підприємців, які є застрахованими особами і не використовують найману працю, та роботодавців. Наразі, вже більше 15000 осіб отримали відповідні кошти.

  Крім цього, з 20 березня 2020 року Донецька обласна служба зайнятості запустила зручний чат-бот у месенджері  Telegram для консультування в онлайн режимі про послуги державної служби зайнятості donoczbot. Так, не виходячи з дому, можна дізнатися про порядок роботи центрів зайнятості, вакансії та напрямки навчання, умови фінансової підтримки роботодавців, телефони «гарачих ліній» тощо.