Для отримання субсидій та пільг можна обрати будь-який уповноважений банк


🔰Одержувачі житлової субсидії/пільги можуть отримувати відповідні виплати через відділення поштового зв’язку або на банківський рахунок.

✅Отримувач виплати самостійно обирає спосіб одержання виплати. Виплати на банківський рахунок можна отримати в будь-якому з уповноважених банків, один з яких отримувач обирає самостійно. Актуальний перелік банків розміщено на сайті Міністерства фінансів України 👉https://is.gd/cVmssJ.

Нарахування та виплати пільг та житлових субсидій на період дії воєнного стану на територіях адміністративно-територіальних одиниць, де структурні підрозділи з питань соціального захисту населення не мали можливості забезпечити підготовку виплатних документів та проведення фінансування, здійснюються відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 07.03.2022 № 215 «Про особливості нарахування та виплати грошових допомог, пільг та житлових субсидій на період дії воєнного стану» 👉https://is.gd/kpU0Jx:

🔹щодо одержувачів, які до запровадження воєнного стану отримували виплати через уповноважені банки, — на банківський рахунок (за стандартом IBAN) в банку, в якому відкрито рахунок одержувача;

🔹щодо одержувачів, які до запровадження воєнного стану отримували виплати через відділення організації, що здійснює виплату і доставку пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання, — через міжнародну платіжну систему «MY TRANSFER» та акціонерне товариство комерційний банк «ПриватБанк».

Дивіться більше інформації про субсидії 👉https://cutt.us/leQ8S👉

Заощаджуйте свій час та отримуйте максимум необхідної інформації на вебресурсах Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області:

сайт — https://www.pfu.gov.ua/dn,

фейсбук-сторінка — https://www.facebook.com/dn.pfy,

телеграм-канал — https://t.me/PensFond_dn,

ютуб-канал — https://www.youtube.com/@gu_pfu_dn,

TikTok — https://www.tiktok.com/@gu_pfu_dn.

Іnstagram — https://www.instagram.com/gu.pfu.dn.