Діти-Герої: Королевська Єлизавета, учениця 4-А класу Ліцею №35 імені Валентина Шеймана


Цей цикл новин від Управління освіти Краматорської міської ради розповідає про учнів, які є прикладом незламності, самовіддачі та патріотизму!

З початку повномасштабного вторгнення росії на територію України, Єлизавета приєдналася до волонтерського штабу “Небайдужі” у місті Дніпро, щоб допомагати нашим захисникам і захисницям. Спершу дівчина усіма можливими силами намагалася підтримати бойовий духу військових, створюючи патріотичні малюнки, плетучи браслети та мотанки-обереги, які потім передавалися на фронт. З часом до Єлизавети приєдналися її менша сестра та мама, і вже разом вони долучилися до плетіння маскувальних сіток.

Єлизавета та її родина активно допомагають у штабі волонтерів на всіх напрямках – як на сході, так і на півдні. Їхні зусилля та самовідданість стали невіддільною частиною підтримки наших захисників й захисниць, які стоять на передовій, боронячи нашу країну.

Навіть в такому юному віці дівчина робить важливий внесок у допомогу військовим та підтримку національного духу. Нехай її приклад надихає нас усіх!