Депутати затвердили нову структуру міської ради Краматорська та двох нових заступників міського голови

27.01.2021, 12:14, 1073,

Більшістю голосів під час 4 сесії VIII скликання депутати проголосували за проєкт рішення про структуру, загальну чисельність міської ради та її виконавчих органів. Також вони затвердили Валерія Радченка та Романа Зенова на посадах заступника та першого заступника міського голови Краматорська.

Як пояснив нову структуру Краматорського міської ради Олександр Гончаренко, у цілому чисельність міської ради та її виконавчих органів збільшиться на 18 штатних одиниць. Але усі ці зміни обумовлені приєднанням 4 селищних рад Краматорська та с. Дмитрівка до Краматорської ОТГ – раніше ці територіальні підрозділи обслуговували 77 співробітників. Тепер надавати ті ж самі адміністративні послуги для населення будуть 20 співробітників. Додатково до бюджету надійдуть 24 млн. грн. шляхом економії.

Питання ж створення посад двох нових заступників міського голови, один з яких буде опікуватися питаннями інформаційних технологій, цивільного захисту, оборони, мобілізаційної  та режимної роботи, взаємодії з правоохоронними органами  та перший заступник буде відповідальний за децентралізацію та налагодження роботи селищ, викликало жваве обговорення.

«Я вважаю, що роботи для усіх заступників більш ніж достатньо. У кожного з них великий перелік питань, за які вони будуть відповідальні. Певен, що така структура буде ефективною», – підкреслив міський голова Олександр Гончаренко.

Депутати підтримали цей проєкт рішення.