Депутати схвалили створення комунального закладу «Спортивний клуб «Краматорськ»

28.04.2021, 12:02, 344,

Сьогодні під час 8-ої сесії Краматорської міської ради депутати підтримали рішення про створення нового комунального закладу та затвердили його статут.

Це питання викликало жваву дискусію. Частина депутатів висловлювалися проти створення комунального закладу, адже це потребуватиме фінансування у розмірі 12 млн. грн. у рік. Але на думку міського голови розвиток спорту у Краматорську  є пріоритетним напрямком роботи.

«За попередні роки за ініціатив різного рівня була побудована чудова спортивна інфраструктура, яка потребує подальшого розвитку та утримання. Зараз, на жаль, у Краматорську після 18 років спортсмени або перестають займатися, або шукають себе в інших містах, тому що підтримки для них не існувало, – підкреслив Олександр Гончаренко. – Це маленький, але важливий крок у створенні умов для того, щоб перспективна обдарована  молодь лишалася у Краматорську».

Профільна депутатська комісія після ретельного вивчення цього питання рекомендувала підтримати ці рішення. Тому більшістю голосів його було ухвалено.