Депутати прийняли низку важливих програм для функціонування Краматорська

27.01.2021, 15:50, 434,

Сьогодні під час 4 сесії депутати Краматорської міської ради підтримали міські програми на найближчі роки, що стосуються сфери ЖКГ, соціальної допомоги, розвитку підприємництва.

Усі документи пройшли попередній розгляд відповідних комісій, де при необхідності були внесені правки та враховані пропозиції.

Так, підтримані 3-річні програми капітального, поточного ремонту та реконструкції багатоквартирних будинків (у тому числі і кооперативних) житлового фонду міста та підтримки ОСББ. Вони містять як 100% фінансування із міського бюджету, так і реалізацію заходів на умовах співфінансування.

Схвалені програми з соціального захисту та підтримки ВПО, виплати щомісячної муніципальної стипендії краматорцям, яким виповнилося 100 років, стипендії дітям-сиротам, що здобувають професійну освіту, найкращим спортсменам Краматорська. Також ухвалені програми сприяння розвитку малого та середнього бізнесу на 2021-2022 роки та попередження надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та забезпечення пожежної безпеки на території нашого міста на 2021-2023 роки.