Депутати підтримали звернення міського голови Краматорська до прем’єр-міністра України

13.01.2021, 14:04, 1382,

Сьогодні, 13 січня, на позачерговій сесії міський голова Олександр Гончаренко  оприлюднив лист-звернення до прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля відносно розгляду питання зниження тарифів на житлово-комунальні послуги. Його підтримали і депутати Краматорська.

«Шановний пане Денисе!

11.01.2021 на території Краматорської територіальної громади відбувся мітинг мешканців з приводу незгоди зі збільшенням тарифів на природний газ, електричну енергію, транспортування природного газу, і, як наслідок, на послугу з постачання теплової енергії. Також до виконавчого комітету Краматорської міської ради надходять чисельні колективні звернення громадян з висловлюванням обурення щодо підняття тарифів на житлово-комунальні послуги, які не сумісні з існуючим рівнем доходів пересічних громадян.

Я, як очільник міста, підтримую думку громадян та висловлюю занепокоєння різким збільшенням вартості тарифів на комунальні послуги.

У зв’язку з введенням з 01.01.2021 ринку природного газу керівництво НАК «Нафтогаз України» анонсувало ріст цін на газ та щомісячну зміну вартості ціни на газ, що  призвело до  коригування  постачальниками тепла  у м. Краматорськ в частині ціни паливної складової тарифів на теплову енергію та послуги з постачання теплової енергії.

Враховуючи вимоги мешканців громади та недопущення соціальної нестабільності наполягаю на необхідності:

зупинити зростання тарифів на природний газ, електричну енергію;

забезпечити встановлення тарифів на природний газ на рівні вересня 2020 року;

скасувати рішення НКРЕКП, яким встановлено тарифи на транспортування природного газу;

залишити в дії тарифи на електричну енергію за обсягами споживання (за обсяг, спожитий до 100 кВт/год електроенергії на місяць, на рівні 0,9 грн./кВт, за обсяг, спожитий понад 100 кВт/год електроенергії на місяць, на рівні 1,68 грн./кВт);»

«Сподіваюсь, що Краматорськ почують», – відзначив на своїй сторінці у фейсбуці Олександр Гончаренко.