Депутати підтримали рішення про створення комунальної установи «Ситуаційний Центр міста Краматорська»

31.03.2021, 11:08, 1341,

Сьогодні більшістю голосів під час засідання 7-ої сесії Краматорської міської ради депутати підтримали проєкт рішення про створення нової комунальної установи.

З метою здійснення заходів, спрямованих на підвищення рівня безпеки громадян та захисту об’єктів міста, сприяння відповідним органам та службам у здійсненні оперативного реагування на надзвичайні події та порушення нормальних процесів життєдіяльності населення, або порушення громадського порядку на території міста, було прийнято рішення про створення «Ситуаційного Центру міста Краматорська». У депутатів викликало питання лише щодо штатної чисельності нової структури –  замість запропонованих 16 робітників, було затверджено 6 штатних одиниць.  

Заступник міського голови Валерій Радченко, під час розгляду цього питання звернув увагу, що ефективність роботи Ситуаційного Центру буде видно не відразу, а через деякий час. У першу чергу, Центр об’єднає та буде аналізувати дані з відеокамер, встановлених у місті. «Ми зробимо Краматорськ більш безпечним – для мешканців, для збереження техногенної безпеки та  комунальної власності, дорожньої безпеки, для попередження та розкриття злочинів», – підкреслив Валерій Радченко.