Депутати міської ради розглянуть виділення 13 млн гривень на боротьбу з коронавірусом


23 березня в Краматорській міській раді відбулося засідання депутатської планово-бюджетної комісії.

Члени комісії попередньо затвердили проекти рішень міської ради: «Звіт про виконання Плану заходів з реалізації у 2019 році Стратегії розвитку міста Краматорська до 2020 року, затвердженого рішенням міської ради від 27.06.2017 №31/VI-506» та «Виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Краматорська на 2019 рік, затвердженого рішенням міської ради від 20.12.2018 №48/-639», схвалили проект рішення «Про надання матеріальної допомоги мешканцям міста». Також було розглянуто ряд додаткових питань порядку денного чергової сесії міської ради. В тому числі були підтримані зміни до міського бюджету на 2020 рік.

Депутати підтримали прийняте раніше виконкому міської ради рішення, яким запропоновано для посилення спроможності медичних установ міста у боротьбі з коронавірусом та забезпечення лікарень захисними засобами, медикаментами й обладнанням, виділити додаткові 13 млн. грн.

Також депутатам запропоновано збільшити у декілька разів розмір існуючого у місті резервного фонду, на випадок можливого загострення в місті ситуації з епідемії коронавіруса.

Зекономлені на дитячому харчуванні кошти запропоновано перерозподілити на фінансування ряду інших потреб системи освіти міста. Частину цих коштів планується направити на підтримку соціально уразливих родин, та родин, у яких виховуються діти з інвалідністю.

Сесії міської ради пропонується підтримати виділення коштів на облаштування контейнерних майданчиків під контейнери твердих побутових відходів (ТПВ), на придбання контейнерів роздільного збору ТПВ, та на обслуговування міського полігону ТПВ.

Однак комісія відмовилася підтримати пропозицію виділити 100 тис грн. військовій частині на придбання тренажерів в кімнату відпочинку, та підтримала пропозицію виділити по 10 тис грн. одноразової підтримки трьом громадянам, що повернулися з полону та вирішили оселитися у Краматорську.

Також комісією були підтримані запити з виділення коштів на ремонт тротуарів, внутрішньо квартальних доріг, доріг загального користування.

Остаточне рішення з усіх розглянутих на планово-бюджетній комісії питань буде приймати сесія міської ради, що запланована 25 березня 2020 р.