Депутати Краматорської міської ради прийняли рішення щодо ліквідації ЗОШ № 28

26.05.2021, 12:52, 547,

26 травня відбулось засідання 9-ої сесії Краматорської міської ради VIII скликання, на якому було розглянуто питання про припинення Краматорської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 28 Краматорської міської ради Донецької області шляхом ліквідації.

З доповіддю виступила голова постійної комісії з питань освіти та науки, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молодіжної політики, культури, фізкультури і спорту Світлана Фоміна.

«На даний час школа не відповідає ліцензійним умовам та не здатна надавати якісну освіту дітям. Санітарний регламент шкільного закладу повинен забезпечувати оптимальні умови для організації навчального процесу, відпочинку, харчування. У ЗОШ № 28 відсутній харчоблок, немає умов для дітей з особливими освітніми потребами», – сказала Світлана Фоміна.

Учнів з ЗОШ № 28 переведуть до школи № 18. Для підвезення школярів до ОШ № 18 буде надано автобус.

Профільна депутатська комісія після ретельного вивчення цього питання рекомендувала підтримати проєкт рішення. 

«Кінцева мета – щоб діти отримували якісну освіту. Або в ЗОШ № 18, або в школі, яка розташована на Білокузьминівці, де вже навчаються 50 учнів з Новоселівки», – зазначив міський голова Краматорська Олександр Гончаренко.

Більшістю голосів депутати підтримали проєкт рішення.