День Незалежності України, запрошуємо краматорців приєднатись до патріотичного флешмобу

20.08.2020, 14:55, 186,

Цими вихідними відзначається одне з найважливіших свят у сучасній історії нашої Держави: 24 серпня 1991 року Верховна Рада ухвалила Акт проголошення незалежності України. За день до цього, 23 серпня відзначається свято одного з головних символів державності – нашого Прапора.

Ми запрошуємо краматорців доєднатись до загальноміського флешмобу «Краматорськ у Прапорах». Виставляйте прапор у вікно або на балконі, прикрасьте ним своє авто – розфарбуємо ці вихідні синіми та жовтими кольорами. Сфотографуйтесь з прапором та розмістіть фото із хештегом #краматорськупрапорах на своїй сторінці в улюбленій соціальній мережі.

Окрім того, 23 серпня у небо над Краматорськом на повітряних кульках здійметься 20 метровий прапор України, а 24 серпня біля будівлі виконкому відбудеться виставка-показ сучасної військової техніки.

Важливо пам’ятати: традиційних масових заходів, гучних концертів і масштабних святкових заходів не передбачено – в Україні все ще діє адаптивний карантин, ми не можемо дозволити собі ризикувати вашим здоров’ям. Не хворійте, бережіть себе та своїх близьких.

Виставляйте прапор у вікно або на балконі, прикрасьте ним своє авто – розфарбуємо ці вихідні синіми та жовтими кольорами. Сфотографуйтесь з прапором та розмістіть фото із хештегом #краматорськупрапорах на своїй сторінці в улюбленій соціальній мережі.