День людей похилого віку у Краматорську: святковий концерт, корисні майстер-класи та смачні частування

02.10.2021, 15:07, 362,

У Краматорську в парку Ювілейний відбулась святкова програма до Міжнародного дня людей похилого віку.

У межах заходу на території парку працювали різні локації: майстер-класи від перукарів, народна творчість (подарунки для онуків), локація Червоного хреста, дитяча анімація.

Усі бажаючи мали змогу спробувати смачний куліш та польову кухню, а також взяти участь у конкурсі на найсмачніший торт.

Зі сцени гостей свята вітали творчі колективи міста та військовий оркестр.

Міський голова Краматорська, звертаючись до присутніх, сказав слова подяки старшому поколінню та побажав здоров’я та благополуччя.

«Сьогодні ми відзначаємо Міжнародний день людей похилого віку. Саме цей день нагадує про обов’язок кожного – бути турботливими до найповажнішої частини нашого суспільства.

У народі кажуть: «Життя прожити – не поле перейти». Саме ви своєю працею, знаннями, досвідом закладали фундамент того, що зараз мають сучасні покоління.

Тож хочу висловити подяку за все, що ви зробили для нас. Побажати міцного здоров’я, благополуччя та всього найкращого», – зазначив Олександр Гончаренко.

Подякою міського голови за багаторічну сумлінну працю, активну громадську позицію, участь в суспільно-політичному житті міста та з нагоди Міжнародного Дня людей похилого віку нагородили керівників ветеранських організацій, підприємств й старостинських округів та активістів Центру дозвілля ГО «Пенсіонери і ветерани Краматорська».

Свято відбулось з ініціативи ГО «Пенсіонери та ветерани Краматорська» за підтримки управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради, МПК «Будівельник» та КП «Об’єднання парків культури та відпочинку».