День Краматорська і День Машинобудівника. Святкуймо разом!

23.09.2020, 09:08, 138,

Щоб отримати максимум вражень від цьогорічного святкування, пропонуємо  рухатись за таким маршрутом.

Заходи відбудуться із дотриманням всіх карантинних вимог.

Вночі напередодні, 25 вересня, зіграйте в Encounter “KramCity” – це командний авто-квест вулицями нічного Краматорська. Його влаштовує @Управління з гуманітарних питань, то ж, за деталями про захід – до них на сторінку.

З самого ранку 26 вересня йдіть відвідати локального меду на ярмарок у сквері Шевченка. Подивіться на Кобзаря і спробуйте згадати будь-яку його поезію. Якщо не вийде з віршем, то – поета незлим словом.

Не йдіть далеко від Площі Миру – о 13:00 подивіться на байк-парад і зробіть кілька ефектних знімків з учасниками події.

Далі – відвідайте оновлений сквер “Лабіринт”. Там, на фестивалі ведичної культури скуштуйте їх традиційні солодощі-кульки. Їжте повільно, під мелодії мантр. Поряд на ярмарку подивіться на всілякі вироби і рукоділля. Не відмовляйте собі щось купити, якщо припаде до душі – на підтримку локальних  майстрів і на згадку про цьогорічний День міста.

Якщо цікавитеся літературою, о 14:00 прямуйте до скверу Шевченка, бо там проходитиме великий книжковий ярмарок.

О 15:00 зі скверу “Лабіринт” почне лунати музика. Дивуйтеся малечі, яка її грає і, певно, дуже хвилюється в цей момент. Це вихованці Краматорських музичних шкіл – обов’язково підтримайте оплесками.

Ближче до 17:00 прямуйте на головний майдан міста – Площу Миру. Помахайте навзаєм міському голові під час його привітання зі сцени. Отримайте гастрономічне задоволення на ярмарку їжі від місцевих закладів. Намагайтеся не підспівувати пісням зі сцени в цей момент – доїжте спочатку. Насолоджуйтеся живим звуком і красою сцени, підспівуйте пісні (бо звідкись точно знаєте слова) і проводжайте цей день у великій компанії друзів!