Делегація з Краматорська відвідала Чернігівський автозавод

07.07.2021, 14:56, 926,

Заступник міського голови Краматорська Андрій Безсонний, директор КП «КТТУ» Андрій Татьянко та представник приватного перевізника «АТП-11410» Андрій Безуглий ознайомились з особливостями роботи українського автовиробника.

Наразі міський голова Краматорська Олександр Гончаренко ставить завдання у короткий термін максимально оновити рухомий склад КП «КТТУ» та приватних автоперевізників. Підприємства розглядають різні варіанти – перевізників в першу чергу цікавить культура виробництва, якість використовуваних матеріалів та комплектуючих, особливості збірки, ремонтопридатність. Важливо порівняти нові автобуси з тими які зараз експлуатуються на підприємствах міста.

З цією метою керівники «КТТУ» та «АПТ-11410» відвідали Чернігівський автозавод,  який є одним з великих підприємств корпорації «Еталон».

Заступник міського голови Краматорська Андрій Безсонний розповів, про висновки зроблені під час візиту.

«Досвід експлуатації подібного транспорту є і у «КТТУ», і у «АПТ-11410», тому слабкі місцях таких автобусів їм відомі. У ході візиту представники підприємств побачили, що виробник наразі враховує усі недоліки, які раніше допускалися при збірці кузовів.  Тож ми впевнилися, що якість автобусів «Еталон» значно покращилась.

Мене, як заступника міського голови, цікавила наявність машинокомплектів та терміни постачання у разі, якщо вони братимуть участь у тендері. Під час обговорення цих питань з керівництвом Чернігівського автозаводу та відвідування виробничого конвеєра, переконався, що можливість постачання потрібної Краматорську кількості автобусів є», – зазначив Андрій Безсонний.