Делегація з Краматорська бере участь в Міжнародному форумі у Харкові

08.04.2021, 13:05, 765,

Сьогодні керівники Краматорської міської ради на чолі з Олександром Гончаренком беруть участь у форумі «Муніципальна інфраструктура: розвиток і комфорт міст».

Учасники міжнародного заходу, що відбувається у Харкові – це представники профільних комітетів Верховної Ради, Уряду України, міських рад, міжнародних фінансових організацій, дипломатичних місій і консульських представництв в Україні та бізнесу, що веде свою діяльність в різних регіонах України.

Також в рамках форуму проходить виставка професійної комунальної спецтехніки та автотранспорту, яку виробляють провідні світові компанії.

Краматорськ, як і більшість міст країни, успішно співпрацює з міжнародними партнерами для розвитку та модернізації інфраструктури.

У Краматорській ТГ діють 6 найбільших підприємств, що виробляють обладнання для гірничої й металургійної промисловості, прокатне, ковальсько-пресове, підіймально-транспортне устаткування, а також енергетичне обладнання для вітро-, паро-, гідро-, атомної промисловості, вітроенергетичні установки мультимегаватного класу та башти вітроенергетичних установок. Місто займає 2 місце в рейтингу за кількістю малих і середніх підприємств в області.

Проведення форуму сприятиме створенню платформи співпраці між центральними та місцевими органами влади з представниками бізнесу для втілення спільних проєктів покращення муніципальної інфраструктури як запоруки успішного розвитку України в цілому.

«Краматорська історія – це важке машинобудування, але ми поставили нові амбітні цілі, над якими зараз активно працюємо: це і житлове будівництво, і розвиток спортивної інфраструктури, і термомодернізація медичних закладів, підтримка соціальної сфери тощо. До найближчих планів можна віднести:

– будівництво нового житлового комплексу “Європейський”;

– відкриття простору Unit City у Краматорську;

– закупівля транспорту для міжміського сполучення населеними пунктами, що увійшли до складу Краматорської територіальної громади;

– впровадження альтернативної системи водопостачання в Краматорській ТГ з метою забезпечення населення стабільним доступом до якісної питної води та зменшення втрат води шляхом реалізації 6 проєктів з будівництва та реконструкції нових водозаборів і фільтрувальних станцій, а також проєкту щодо повторного використання води каналізаційних очисних споруд;

– реконструкція залу фільтрів та помпової станції, фільтрувальної станції;

– заміна теплових мереж опалення, реконструкція системи теплопостачання із встановленням блоковий індивідуальних теплопунктів.

Задачі зрозумілі. Краматорськ заслуговує на розвиток, будемо працювати над цим разом!», – зазначив Олександр Гончаренко.