Дах – об’єкт підвищеної небезпеки


Шановні батьки. Біда трапляється тоді, коли дітей залишають напризволяще, там, де на кожному кроці на них чатує небезпека. Діти не завжди відчувають небезпеку, а тому часто стають жертвами незнання елементарних правил безпечної поведінки. Так, 27 жовтня у м. Краматорськ, дівчина 2004 року народження впала в шахту ліфту з 6-го поверху недобудованого багатоповерхового будинку, а 21 листопаду в покинутій будівлі 13-річий хлопець впав з 4-го поверху.

             Новини, що періодично з’являються в ЗМІ, про нещасні випадки при падінні дітей з даху говорять самі за себе. Дах – об’єкт підвищеної небезпеки, тому не місце для дитячого дозвілля. Шановні батьки. пам’ятайте, що життя дітей залежить насамперед від Вашого вміння навчити їх правилам безпеки, бути обережними, не вчиняти ризикованих для вжиття вчинків.

             Не проходьте повз, якщо бачите, що по даху ходять діти – чужих дітей не буває. Поясніть своїм дітям, чому зовсім не потрібно лазити на дах і до чого можуть призвести прогулянки по ньому.

             Шановні мешканці, якщо ви помітили, що по даху вашого чи сусіднього будинку гуляють діти, повідомте про це поліцію або службу порятунку.