Чому останнім часом багато планових відключень електропостачання в селищах міста Краматорська?


ДТЕК Донецькі електромережі надає роз’яснення.

За 9 місяців фахівці ДТЕК Донецькі електромережі провели капітальний ремонт обладнання і технічне обслуговування 9 трансформаторних підстанцій, 3 повітряних ліній 0,4-6 (10) кВ, замінили 5,2 км проводів, 49 опор. Це підвищило якість і надійність електропостачання для жителів Краматорська.

ДТЕК Донецькі електромережі продовжує роботи з поліпшення надійності і підвищення якості електропостачання в Краматорську. Ключові проекти цього року – капітальний ремонт ліній в селищах Ясногірка, Василівка, Семенівка, на вул. Будівельній, Дарвіна, пров. Крутому. Енергетики змонтували 5,2 км проводу, замінили 49 опор. Все це забезпечило надійне і безперервне електропостачання для клієнтів.

Крім того, за 9 місяців фахівці енергокомпанії розчистили від зрослих зелених насаджень 7,4 км ліній електропередач. Це дозволить знизити частоту аварійних відключень у разі негоди.

Нагадаємо, що енергокомпанія ввела нову послугу – збільшення договірної потужності онлайн. Швидко і зручно подати заявку можна дистанційно. Для цього діє онлайн-сервіс на сайті компанії, який значно спрощує процедуру для клієнтів.