Члени виконкому Краматорська попередньо розглянули проєкт міської програми з регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами

20.01.2021, 15:34, 859,

Сьогодні під час чергового засідання виконкому було погоджено рішення про винесення на розгляд міської ради Краматорська проєкту рішення «Про затвердження Програми охорони тваринного світу та регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами у м. Краматорську на 2021-2025 роки».

Ця програма розроблена на 5 років та передбачає проведення поетапної стерилізації, вакцинації та чипування безпритульних тварин з поверненням їх до попереднього мешкання, а у випадку необхідності проведення евтаназії. Також заплановано проведення активної роботи з населенням по впровадженню в суспільну свідомість стандартів гуманного поводження з тваринами. 

«Я тримаю розв’язання цього питання на особистому контролі, – підкреслив міський голова Олександр Гончаренко. – У наших планах є створення притулку для тварин, де у перспективі також і буде проходити стерилізація. Наразі у співпраці з громадськими організаціями шукаємо джерела фінансування, аби втілити цей проєкт у життя».