Чергове засідання виконавчого комітету Краматорської міської ради відбудеться 20 жовтня


Згідно з регламентом виконавчого комітету Краматорської міської ради, чергове засідання виконавчого комітету відбудеться 20 жовтня 2021 року о 10 годині.

Перелік питань, що виносяться для розгляду на засідання виконавчого комітету Краматорської міської ради:

1.Про хід виконання заходів з утримання зовнішнього  освітлення  міста за 6 місяців  та плани  до кінця 2021  року

2.Про попередній розгляд проекту рішення міської ради «Про внесення змін до рішення Краматорської міської ради від 27.01.2021 №4/VIII-159 «Про призначення на 2021 рік щомісячної муніципальної (міської) стипендії здобувачам освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти, закладів фахової передвищої освіти, закладів вищої освіти з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб із їх числа»

 3. Про попередній розгляд проєкту рішення міської ради «Про надання у 2021 році одноразової матеріальної допомоги членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, які брали участь у бойових діях на території Республіки Афганістан»

4. Про попередній розгляд проєкту рішення міської ради «Про внесення змін до статуту комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1» Краматорської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 06.06.2018 № 39/VIІ-279»

5. Про попередній розгляд проєкту рішення міської ради «Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Краматорської міської територіальної громади на 2021 рік, затвердженої рішенням міської ради від 24.02.2021 № 5/VIII-209 (зі змінами)»

6. Про попередній розгляд проєкту      рішення міської ради «Про підтримку участі КВП «Краматорський водоканал» у проєкті «Програма розвитку муніципальної інфраструктури України»

7. Про попередній розгляд проєкту рішення міської ради «Про надання дозволу на розробку Детального плану території обмеженої вулицями Олекси Тихого, Дружби, бульваром Машинобудівників та проспектом  Миру  в  м.  Краматорськ»

8. Про затвердження складу архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури та Положення про неї

9. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Краматорської міської ради від 04.12.2019 № 1087 «Про затвердження переліку об’єктів енергосервісу – будівель комунальної власності територіальної громади міста Краматорськ та річних базових рівнів споживання теплової енергії на даних об’єктах»

10. Про попередній розгляд проєкту рішення міської ради «Про безоплатну передачу з балансу управління освіти Краматорської міської ради майна комунальної власності територіальної громади міста Краматорська»

11. Про попередній розгляд проєкту рішення міської ради “Про безоплатну передачу витрат управлінню освіти Краматорської міської ради (роботи з капітального ремонту та реконструкції будівель загальноосвітніх шкіл та дошкільних навчальних закладів)”

12. Про попередній розгляд проєкту рішення міської ради “Про безоплатну передачу витрат управлінню освіти Краматорської міської ради (капітальний ремонт та термомодернізація ДНЗ № 34, 51 та ЗОШ № 17, 18)”

 13. Про попередній розгляд проєкту рішення міської ради “Про безоплатну передачу витрат управлінню освіти Краматорської міської ради (реконструкції спортивних майданчиків, футбольних полів на території загальноосвітніх шкіл)”

14. Про попередній розгляд проєкту рішення міської ради “Про безоплатну передачу у комунальну власність незавершених капітальних інвестицій (витрат) комунальному підприємству «МІСТ» по проєкту: “Реконструкція нежитлової будівлі під житло для переселенців з розміщенням спортивного та дитячого майданчиків за адресою: вул. Абая, 4 смт. Біленьке, м. Краматорськ, Донецька обл. (коригування)”

15. Про намір передачі в оренду нерухомого майна комунальної  власності

16. Про видачу Кармазіній Олександрі Володимирівні дублікату свідоцтва про право власності на нерухоме майно

17. Про попередній розгляд проєкту   рішення міської ради «Про безоплатну передачу з балансу комунального підприємства «Дільниця по ремонту, утриманню автошляхів та споруджень на них» на баланс комунального підприємства «Об`єднання парків культури та відпочинку» майна комунальної власності Краматорської територіальної громади »

 18. Про попередній розгляд проєкту   рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 31.03.2021 № 7/VIII-312 «Про врегулювання деяких питань з оренди майна, що належить до комунальної власності Краматорської територіальної громади»»

19. Про включення квартири до числа  службових   житлових  приміщень Головного управління  ДПС у Донецькій області

20. Про попередній розгляд проєкту   рішення міської ради «Про визначення комунального підприємства «Служба єдиного замовника» Краматорської міської ради балансоутримувачем квартир комунальної власності Краматорської територіальної громади»

21. Про попередній розгляд проєкту  рішення міської ради «Про визначення балансоутримувачів майна комунальної власності Краматорської    територіальної громади»

22. Про попередній розгляд проєкту    рішення міської ради «Про надання згоди на безоплатне прийняття у    комунальну власність Краматорської територіальної громади майна державної власності»

23. Про попередній розгляд проєкту   рішення міської ради «Про придбання квартир у комунальну власність Краматорської територіальної громади за кошти державного та міського            бюджетів на умовах співфінансування для забезпечення тимчасовим житлом внутрішньо переміщених осіб»

24. Про попередній розгляд проєкту    рішення міської ради «Про придбання у комунальну власність Краматорської територіальної громади за кошти міського та обласного бюджетів на умовах співфінансування квартир для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа»

25. Про попередній розгляд проєкту   рішення міської ради «Про включення до Переліку другого типу об’єктів комунальної власності Краматорської територіальної громади, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону»

26. Про попередній розгляд проєкту          рішення міської ради «Про безоплатну передачу у державну власність до сфери управління Служби безпеки України об’єктів права комунальної власності Краматорської територіальної громади»

27. Про попередній розгляд проєкту   рішення міської ради «Про безоплатну передачу майна з балансу управління житлово-комунального господарства Краматорської міської ради до відокремленого підрозділу «Виробнича одиниця обласного комунального підприємства «Донецьктеплокомуненерго» «Краматорськміжрайтепломережа»

28. Про встановлення тарифів на теплову енергію, транспортування, постачання теплової енергії та послуги з постачання теплової енергії для всіх категорій споживачів ТОВ «Краматорськтеплоенерго» на опалювальний період 2021/2022 років

29. Про встановлення тарифів на теплову енергію, виробництво, транспортування, постачання теплової енергії та послуги з постачання теплової енергії для всіх категорій споживачів КВП «Краматорська тепломережа» Краматорської міської ради

30. Про попередній розгляд проекту рішення міської ради «Про затвердження штатного розпису комітетів мікрорайонів № 1-6»

31. Питання комісії по захисту прав дитини