Чергове засідання виконавчого комітету Краматорської міської ради відбудеться 1 вересня (оновлено)


Згідно з регламентом виконавчого комітету Краматорської міської ради, чергове засідання виконавчого комітету відбудеться 01 вересня 2021 року об 11 годині.

Перелік питань, що виносяться для розгляду на засідання виконавчого комітету Краматорської міської ради:

Про стан підготовки закладів освіти міста до нового 2021-2022 навчального року та роботи в осінньо-зимовий період

Про надання повноважень щодо присвоєння адрес

Про переведення житлового приміщення в нежитлове по вул. Богдана Хмельницького, буд. 7, кв. 1

Про  внесення змін  до рішення  виконавчого комітету від 17.10.2018 №707 «Про  затвердження   Концепції  автоматизованої системи оплати проїзду у міському пасажирському транспорті м. Краматорськ»

Про організацію та проведення конкурсу з визначення Виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Краматорської територіальної громади

Про попередній розгляд проєкту рішення міської ради «Про затвердження Положення про порядок взаємодії з підприємствами і установами міста, щодо організації розгляду звернень, які надходять через Контакт – центр м. Краматорська та Класифікатора компетенцій та строків виконання звернень підприємствами і установами міста, щодо організації розгляду звернень, які надходять через Контакт – центр м. Краматорська»

Питання опікунської ради з питань захисту повнолітніх осіб, які за станом здоров’я не можуть самостійно здійснювати свої права та виконувати обов’язки

Питання комісії по захисту прав дитини