Частиною Краматорська стало селище Дмитрівка

11.01.2021, 21:15, 928,

Сьогодні міський голова Олександр Гончаренко разом із своїми заступниками, секретарем міської ради та керівниками підрозділів зустрівся з мешканцями Дмитрівки – селище, яке донедавна було підпорядковане Слов’янському району, а нині стало частиною Краматорської ОТГ.

Мешканці селища вже неодноразово зверталися до міського голови з проханням звернути увагу на потреби цього населеного пункту – у першу чергу, запустити транспортне сполучення до Краматорська. Близько 1000 мешканців селища тепер приєднаються до краматорської громади, тож місцева влада опікується їх проблемами, нарівні із проблемами інших селищ.

Сьогодні Олександр Гончаренко зустрівся із його мешканцями віч-на-віч, щоб у процесі спілкування зрозуміти, які питання найболючіші та потребують першочергового вирішення. Разом із ним до Дмитрівки завітали і керівники структурних підрозділів, аби напряму почути звернення містян. Так, основними питаннями від дмитрівчан стали: транспортне сполучення, налагодження водопостачання, вивіз сміття, облаштування зовнішнього освітлення, оформлення субсидій та інших видів соціальної допомоги, виплата пенсій, започаткування кружків та секцій для дітей. Безумовно, коло цих питань охоплює усі сфери життя, вирішити їх одночасно неможливо. Але поступово кожному із них буде приділятися увага. Крім того, було вирішено, що раз на тиждень у селище буде проводити виїзний прийом один із заступників міського голови.

По іншим питанням керівники відповідних підрозділів отримали завдання від міського голови та  термін їх виконання.